​​​​​​​DCIS- AKTUALNOŚCI

Informacja o wpływie działalności wykonywanej przez jednostkę organizacyjną na zdrowie ludzi i środowisko za rok 2023

Informujemy iż na podstawie środowiskowych pomiarów dawek promieniowania jonizującego,   pomiarów dozymetrycznych w środowisku pracy , monitoringu dawek referencyjnych oraz  kontroli urządzeń rtg  na terenie  Dolnośląskiego Centrum Implantologii Stomatologicznej nie stwierdzono  negatywnego wpływu działalności związanej ze stosowaniem promieniowania jonizującego do celów diagnostyki medycznej na zdrowie ludzi oraz na środowisko.

Dolnośląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej we Wrocławiu zatrudni lekarza stomatologa z doświadczeniem w endodoncji. Cv można wysyłać na adres patrycja@kalmed-tmc.com.pl, tel. 662939007.

Dolnośląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej we Wrocławiu zatrudni higienistkę stomatologiczną/asystentkę.
Cv można wysyłać na adres patrycja@kalmed-tmc.com.pl, tel. 662939007. 

Mamy przyjemność poinformować, że zakupiliśmy dla Państwa nowy system do wypełnień ubytków bocznych , zamienia uciążliwe i monotonne zakładanie wypełnień w prostą i niezawodną aplikację jedną warstwą.

Lekarze  uzyskują skrócenie czasu nakładania i upychania materiału oraz modelowania powierzchni wypełnienia. Redukcja czasu jest znaczna i wynosi 30%.

 

Zalety produktu:

Duża głębokość polimeryzacji umożliwia wypełnianie ubytków do 5 mm jedną porcją materiału.

gęstości kompozytu gwarantuje lepszą adaptację do ścian ubytku, a aktywacja dźwiękowa minimalizuje ilość pustych przestrzeni w materiale.
Mały skurcz kompozytu i mniejsze naprężenia podczas polimeryzacji.

Wystarczy nałożyć jedną warstwę kompozytu, wymodelować powierzchnię, naświetlić przez 20 sekund i wypolerować. Uzyskujemy doskonałą adaptację do ścian i ubytku, zwiększoną wytrzymałość wypełnienia bez powstawania pustych przestrzeni – a wszystko  w niewiarygodnie krótkim czasie!

Teraz wizyta u dentysty może stać się krótsza i mniej stresująca.

 

ZAPRASZAMY!

Certyfikat Zaufania Klientów