​​​​​​​DCIS - O nas

Szanowni Państwo!

 

Zdrowie, uroda, dobry wygląd, inteligencja, to cechy, które zawsze były przez ludzi cenione i stawiane na pierwszym miejscu.

Szczególnie w naszych multimedialnych czasach zwraca się uwagę na wizerunek.
Osoby zadbane o ładnym uśmiechu, przyjemnej aparycji mają większą szansę na awans zawodowy, łatwiej nawiązują kontakty. Nienaganny uśmiech jest dziś niezbędnym atrybutem każdego, kto chce osiągnąć sukces. Ładny uśmiech poprawia samopoczucie, dodaje pewności siebie, dla nieśmiałych jest szansą na wyleczenie się z kompleksów.

W ostatnich latach stomatologia estetyczna dzięki stałemu rozwojowi nauki dała lekarzom do ręki nowe narzędzia i materiały umożliwiające uzyskanie doskonałych efektów odtwórczych utraconego uzębienia. 

Współdziałanie nauk technicznych (informatyki, nanotechnologii, biotechnologii) z medycyną zaowocowały rozwojem implantologii, materiałów kompozytowych, technik i materiałów adhezyjnych, materiałów i metod związanych z regeneracją i odbudową tkanek, materiałami przy pomocy, których mamy możliwości prawie doskonałego odwzorowania natury.

Implantologia

nowe doskonalsze powierzchnie i kształty implantów doskonale integrujące się z ludzką kością,
komputerowe metody projektowania i wszczepiania implantów.

Estetyka

nanokompozyty o dużej twardości i idealnym odwzorowaniu kolorów.

licówki porcelanowe o dużej trwałości i doskonałym efekcie kosmetycznym

korony pełnoceramiczne

wybielanie


Periodontologia

materiały kościozastępcze stymulujące odbudowę kości.

Endodoncja

Podejmujemy się leczenia przypadków endodontycznych, wyciągania złamanych narzędzi z kanału. Nasi lekarze pracuję przy użyciu mikroskopu endodontycznego, co wpływa na precyzję i dokładność leczenia kanałowego.


Chirurgia

Zabiegi na tkankach miękkich

Zabiegi chirurgii kostne

Urządzenia wspomagające proces leczenia

lasery zabiegowe, ultradźwiękowe urządzenia do diagnostyki, chirurgii i periodontologii, endodoncji, zastosowanie generatorów ozonu.

Doskonała diagnostyka

radiowizjografia, kamera wewnątrzustna, mikroskop zabiegowy.

Wszystkie te materiały, urządzenia poparte wiedzą i doświadczeniem naszych lekarzy, w ich rękach stają się kluczem do rozwiązania najtrudniejszych problemów naszych pacjentów.

Certyfikat Zaufania Klientów