Botox, kwas hialuronowy, mezoterapia w DCIS

1. BOTOX

Nie od dzisiaj wiadomo, jak ważną rolę na co dzień odgrywa wygląd zewnętrzny. Piękny, zadbany uśmiech może być kluczem do sukcesu w życiu zawodowym, prywatnym, w kontaktach międzyludzkich. Czasem jednak najlepiej zrobione zęby nie wystarczą do uzyskania zadowalającego nas efektu wizualnego naszej twarzy. Dlatego postanowiliśmy poszerzyć dla Państwa ofertę o usługi medycyny estetycznej. Zarówno botox, kwas hialuronowy, jak i mezoterapia mają szerokie zastosowanie estetyczne oraz medyczne. Teraz możemy wspomagać leczenie bruksizmu, wypełniać usta i policzki, korygować zmarszczki. A wszystko po to, aby mogli Państwo zbliżyć się do wymarzonego wyglądu w sposób kompleksowy.

Botoks- to naturalne białko, które hamując  impulsy  miedzy komórkami nerwowymi a mięśniami sprawia, że mięśnie te rozluźniają się i zmarszczki, które są nad nimi, przestają się tworzyć. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując toksynę do usuwania zmarszczek górnej części twarzy: okolica oczu- tzw. kurze łapki, między brwiami (lwia zmarszczka), zmarszczki poprzeczne czoła. Pacjenci narażenie na stresy, odczuwający silne napięcie emocjonalne, bezwiednie zaciskają zęby, zgrzytają również zębami Powoduje to przerost mięśnia żwacza, twarz zniekształca się i wygląda na zmęczoną. Wstrzyknięcie botoxu w mięsień żwacz powoduje rozluźnienie mięśnia. Rysy twarzy stają się łagodniejsze, znika odruch zaciskanych zębów, twarz staje się zrelaksowana.

Zabieg polega na wstrzyknięciu podskórnie lub domięśniowo, bardzo cienką igłą w okolicę zmarszczek według specyficznego schematu niewielkich ilości substancji w kilka miejsc. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, u osób szczególnie wrażliwych na ból można zastosować znieczulenie miejscowe. Toksyna zaczyna działać po ok. 72 godzinach, pełny efekt terapii jest widoczny po 7-14 dniach i utrzymuje się 4-6 miesięcy, przy kolejnych kuracjach czas działania wydłuża się. Pacjent po zabiegu wraca natychmiast do pracy i codziennej aktywności. Po ustaniu działania preparatu zmarszczki na ogół nie są tak głębokie jak przed leczeniem, z biegiem czasu powracają do wyglądu sprzed zabiegu. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna.  

Wskazania:

- likwidacja głębokich zmarszczek na czole,

- likwidacja  "lwiej"zmarszczki,

- likwidacja "kurzych łapek" wokół oczu,

- likwidacja zmarszczek "palacza",

- podniesienia opadających powiek,

- uniesienia kącików ust,

- zlikwidowania pobruzdowania brody ("broda czarownicy"),

- "obniżenia uśmiechu" u osób, które w uśmiechu odsłaniają dziąsła

- podniesienia haczykowatego nosa,

- złagodzenia bruzd na szyi i dekolcie,

- leczenia nadpotliwości pach, dłoni, stóp, czoła

- poprawa linii żuchwy

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to: 

- zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (miastenia gravis, zespół Lamberta Eatona).

- nadwrażliwość na składniki preparatu (albuminy ludzkie),

- stosowanie leków lub okres 1 tygodnia od ich odstawienia: amino glikozydy, amino choliny, D- penicylamina, cyklosporyna, tubokuraryna, pankuronium, galamina, sukcynylocholina,linkomycyna, tetracyklina, polimyksyna

- miejscowe infekcje skórne,

- ciąża, okres karmienia piersią,

- zaburzenia krzepnięcia krwi,

- stosowanie leków antykoagulacyjnych

Po zabiegu należy unikać masażu w miejscach wstrzyknięć oraz w ciągu 4 godz. po zabiegu nie pochylać głowy do dołu.

2. KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w skórze i umożliwia utrzymywanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość i jakość kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry. Odczuwalny jest wtedy dyskomfort w postaci utraty objętości warg i policzków, wysuszenia skóry, czy też głębokich zmarszczek. Zastosowanie kwasu hialuronowego pomoże wygładzić zmarszczki, poprawić kontury twarzy. Preparaty są całkowicie wchłaniane, nie wywołują reakcji alergicznych. Efekt w zależności od trybu życia utrzymuje się ok. kilku do kilkunastu miesięcy. Podczas zabiegu bezbarwny żel wstrzykiwany jest cieniutką igłą w miejsce korekcji.

Przed

    

Po

    

Przed

   

Po

     

Wskazania: 

- fałdy nosowo-wargowe

- opadnięte kąciki ust

- kontur ust

- objętość ust

- zmarszczko górnej wargi

- zmarszczki między brwiami

- dolina łez

- poziome zmarszczki na czole

Przeciwwskazania:

- ciąża, karmienie piersią

- choroby o podłożu autoimmunologicznym

- skłonność do powstawania blizn przerostowych

- stany zapalne skóry

- nadwrażliwość na kwas hialuronowy

- niewyrównana cukrzyca

- choroba nowotworowa

Przed

Po

 

 

 

Przed

Po

3. Mezoterapia

Niechirurgiczna, prosta metoda, która przywraca jędrność skóry, zwalcza cellulit, rozstępy, hamuje wypadanie włosów. Zabieg polega na wstrzykiwaniu śródskórnie małych dawek substancji leczniczych, bezpośrednio w miejsca wymagające korekcji. Mogą to być kwas hialuronowy, witaminy, mikroelementy. Metoda ta może być uzupełnieniem innych zabiegów lub stosowana samoistnie. Zabiegi stosujemy na ciało, twarz, włosy (skóra głowy). 

Certyfikat Zaufania Klientów